baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

„Asnyk” doczekał się budowy boiska

Przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka powstanie boisko. Teren wokół niego zostanie zagospodarowany małą architekturą. Boisko będzie gotowe do połowy listopada.

Inwestycja obejmuje budowę boiska o dwuwarstwowej nawierzchni poliuretanowej, montaż tulei do osadzenia słupków do statki do gry w siatkówkę, pomalowania linii boiska i dostawę oraz montaż sprzętu sportowego i małej architektury. Znajdzie się tam m.in. pierwszy w mieście stół do teqballu.

Zadanie realizuje firma Mardo Sport sp. z o.o. z Puszczykowa, której dzisiaj przekazano plac budowy. Koszt inwestycji to 348 tysięcy złotych. Nierówne asfaltowe boisko, po prawej stronie trawnik, w tle klasycystyczny budynek szkoły. Przedstawiciele wykonawcy i zamawiającego podczas przekazania placu budowy boiska przy I Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu stoją i patrzą w dokumenty. Przedstawiciele wykonawcy i zamawiającego podczas przekazania placu budowy boiska przy I Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu stoją na boisku i rozmawiają. Nierówne asfaltowe boisko, na drugim planie dwa duże kasztanowce.

tekst: Juliusz Kowalczyk,

zdjęcia: Magdalena Bartnik – Kancelaria Prezydenta Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze