baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Atak nożownika w Domu Dziecka – nie żyje 16-latka, są ranni!

Atak nożownika w Domu Dziecka w Tomisłowicach w gminie Warta. Do tragedii doszło 9 maja około godziny 23:00. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 16-letnia wychowanka placówki. Pięć osób trafiło do szpitala.

Po 23:00 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu, do którego doszło w Domu Dziecka w Tomisłowicach, na terenie powiatu sieradzkiego, w gminie Warta –  przekazała Latarnikowi Kaliskiemu kom. Aneta Sobieraj, rzecznik prasowy KWP Łódź.

Według wstępnych ustaleń policji, do placówki wszedł 19-letni mężczyzna, który z nieustalonych na tę chwilę przyczyn zaatakował ostrym narzędziem 10 osób. W wyniku ataku, na miejscu śmierć poniosła 16-letnia podopieczna placówki. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że zabójcą był jej chłopak, którego dziewczyna miała wpuścić przez okno.

Na miejsce natychmiast zadysponowano liczne siły i środki, w tym straż pożarną, karetki pogotowia, śmigłowiec LPR oraz policję. W wyniku zdarzenia również 5 innych osób trafiło do szpitala. W wyniku Ich stan nie zagraża życiu. Pozostałe cztery osoby otrzymały pomoc medyczną na miejscu.

Napastnikiem jest Daniel M. mieszkaniec gminy Warta. Mężczyzna nie był wcześniej notowany przez policję. Został przez nas zatrzymany, a w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu cały czas pracują policjanci pod nadzorem prokuratury. Będziemy dokładnie ustalać motyw sprawcy i przebieg tego zdarzenia – poinformowała kom. Aneta Sobieraj.

fot.: PAP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze