Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

AWS wzięła udział w Młodzieżowym Forum Nowych Technologii

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości uczestniczyła w Młodzieżowym Forum Nowych Technologii, które odbyło się w Hali Sportowej w Rykach 27 listopada 2023 r. Organizatorem wydarzenia był Instytut Rozwoju Samorządu Terytorialnego Województwa Lubelskiego.

Tematyka Forum oscylowała wokół cyberbezpieczeństwa, technologii informacyjno-komunikacyjnych, prowadzenia bezpiecznych działań w sieci. Celem organizowanego wydarzenia było wzmocnienie kompetencji uczniów w zakresie posługiwania się technologiami informacyjno – komunikacyjnymi, wzrost świadomości dzieci i młodzieży w zakresie wiedzy o bezpieczeństwie oraz ukazanie niebezpieczeństw związanych z nowymi technologiami. Co więcej, wydarzenie ma służyć sieciowaniu współpracy pomiędzy szkołami oraz samorządami zaangażowanymi w projekt.

Podczas wydarzenia odbył się także Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej przygotowany przez CBPE – Centrum Badań Polityki Europejskiej.

Źródło: AWS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze