Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Bajarze z Leśnej Polany – drugi nabór

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie ogłasza drugi nabór do XVII Ogólnopolskiego Konkursu „Bajarze z Leśnej Polany” im. redaktora Andrzeja Zalewskiego.

Wydarzenie objęli patronatem honorowym Dyrektor Generalny Lasów Państwowych oraz Rada Języka Polskiego przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk.

Krasomówczy konkurs jest propozycją dla gawędziarzy potrafiących w sposób nietuzinkowy i inspirujący opowiadać o lesie. Jego siedemnasta edycja wypada w jubileuszowym roku 100-lecia Lasów Państwowych. Liczymy, że i tym razem nie zabraknie gawęd z historią w tle. U podstaw organizacji konkursu leżą szerzenie wiedzy, budowanie odpowiedzialnych postaw wobec przyrody oraz zachęcanie do częstego korzystania z uroków polskich lasów.

OKL zachęca do udziału wszystkich miłośników lasu. Konkurs przebiega w dwóch kategoriach wiekowych: młodzież szkół średnich do 19. roku życia oraz dorośli. Do konkursu należy zgłosić nagranie, na którym uczestnik opowiada autorską gawędę. Filmy oceni Kapituła Konkursu, a laureatów posłuchamy „na żywo” podczas uroczystego finału, który odbędzie się 21 marca 2024 r. w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Zgłoszenia konkursowe można wysyłać do 15 lutego br. Więcej informacji na stronie OKL w Gołuchowie.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze