baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Będą nowe miejsca rekreacji i odpoczynku w Kaliszu?

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu ogłosił zaproszenia do złożenia oferty cenowej dotyczącej dwóch inwestycji mających przysłużyć się aktywności i wypoczynkowi mieszkańców. Chodzi o nowy ciąg pieszo-rowerowy oraz nowy skwer przy ulicy Górnośląskiej.

Pierwsza inwestycja dotyczy budowy drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż rzeki Prosny na odcinku od ulicy Wypoczynkowej do ronda Starożytnego (rondo na skrzyżowaniu ulic Pokrzywnickiej, Starożytnej i Księżnej Jolanty). Wykonawca ma za zadanie opracować kompletną dokumentację projektową. W oparciu o nią możliwa będzie realizacja robót budowlanych pod względem formalno-prawnym jak i technicznym. Termin wykonania zamówienia został ustalony na 20.12.2022 roku. Szczegóły dostępne są TUTAJ.

Druga z planowanych inwestycji to przebudowa ulicy Górnośląskiej w Kaliszu na odcinku od Rogatki do ulicy J. Dąbrowskiego. Tutaj także wykonawca ma do zrobienia dokumentację projektową, która obejmować ma wprowadzenie zieleni wraz z elementami małej architektury w postaci stojaków na rowery, koszy na śmieci i ławek. Termin wykonania zamówienia to 16.12.2022 roku. Więcej o inwestycji TUTAJ.

źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
oOo

Super, w końcu mój rower za 20 tysięcy nie będzie niszczał na betonowych płytach

Najnowsze