Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Będą utrudnienia w ruchu na Łaziennej

W poniedziałek, 21 marca rozpoczną się prace związane z budową sieci ciepłowniczej na ul. Łaziennej – od skrzyżowania z ul. Kolegialną/Sukienniczą do Parku Miejskiego. Inwestycja realizowana jest przez firmę Energa Ciepło Kaliskie Sp. z o.o.

W pierwszym etapie prowadzone będą prace na ul. Łaziennej – od skrzyżowania ul. Kolegialnej/Sukienniczej do skrzyżowania z ul. Kadecką. Zostanie tam wprowadzony dwukierunkowy ruch pojazdów. W drugim etapie, na ul. Łaziennej – od skrzyżowania z ul. Kadecką do Parku Miejskiego przywrócona zostanie pierwotna organizacja ruchu z zapewnieniem dojazdu do przyległych nieruchomości. Ze względu na wyłączenie z ruchu kołowego ul. Łaziennej na odcinku objętym pracami, na czas prowadzenia robót wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Dojazd do nieobjętego robotami drogowymi odcinku ul. Łaziennej zostanie wyznaczony przez ul. Piekarską oraz ul. Kadecką. W trakcie realizacji robót, na skrzyżowaniu ul. Kazimierzowskiej z ul. Kolegialną sygnalizacja świetlna zostanie przełączona w kolorowy tryb pracy. Na odcinkach ulicy Łaziennej objętych robotami obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się pojazdów.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze