baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Bezpłatne badania dla kobiet w Kaliszu

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w Kaliszu

W ramach trwającej inicjatywy zdrowotnej miasta Kalisz, ogłaszamy start bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet w wieku 40-49 lat. Badania mają na celu wczesne wykrycie raka piersi.


Kwalifikacje do badań
Zachęcamy mieszkanki Kalisza do skorzystania z tej możliwości. Na badania kwalifikują się kobiety w wieku 40-49 lat zamieszkałe w Kaliszu.


Informacje o rejestracji
Zapisy na badania odbywają się telefonicznie pod numerem +48 800 805 100, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.

Bezpłatne badania w kierunku osteoporozy w województwie wielkopolskim

Samorząd województwa wielkopolskiego zaprasza na bezpłatne badania osteoporotyczne realizowane w ramach programu profilaktyki i wczesnego wykrywania osteoporozy. Celem programu jest podniesienie świadomości na temat osteoporozy oraz jej skutecznego zapobiegania.

Kto może skorzystać z badań?


– kobiety w wieku 40 lat i starsze, które mają przynajmniej jeden czynnik ryzyka osteoporozy.
– wszystkie kobiety w wieku 65 lat i więcej, niezależnie od czynników ryzyka.


Zapisy na badania


Rejestracja odbywa się telefonicznie pod numerem +48 800 805 100. Prosimy o kontakt i zapisy, aby zapewnić sobie miejsce.

O realizatorze

Badania przeprowadzane są przez Cogito Med, firmę specjalizującą się w profilaktyce i edukacji zdrowotnej, co gwarantuje wysoki standard usług medycznych oferowanych w ramach programu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze