baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Bezpłatne warsztaty śpiewu estradowego

Dzieci i młodzież w wieku od 10-17 lat mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach śpiewu estradowego. Warsztaty trwać będą przez tydzień i zakończą się listopadowym koncertem. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „anima e corpo”.

Warsztaty to nie tylko nauka techniki wokalnej, ale również praktyczna edukacja scenicznego występowania, interpretacji tekstów i kontaktu z publicznością. Ważnym podkreślenia jest fakt, że warsztaty są bezpłatne, lecz liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy telefoniczne: 609 515 059.

Stowarzyszenie „anima e corpo” organizuje także bezpłatne diagnozy logopedyczne z logopedą Iwoną Banasiak. Szczegóły pod numerem 883 244 342 oraz TUTAJ.

„anima e corpo” jest stowarzyszeniem skupiającym doświadczonych muzyków, aktorów, pedagogów, trenerów, którzy za cel postawili sobie wspieranie dzieci, młodzieży jak i dorosłych na drodze w rozwoju artystycznym.

Źródło: Stowarzyszenie „anima e corpo”

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze