Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Biało-czerwona” drużyna Marleny Maląg

Przed kaliskim teatrem odbyła się konferencja prasowa kandydatki Marleny Maląg, która startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z trzeciego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 7 (woj. wielkopolskie).

W konferencji obok byłej Minister Rodziny i Polityki Społecznej udział wzięli m.in. poseł na Sejm RP Jan Mosiński oraz Radny Powiatu Kaliskiego Krzysztof Dziedzic. Według posłanki Maląg najbliższe wybory 9 czerwca, będą decydowały o tym jaka będzie przyszłość Polski, Europy oraz czy Polska pozostanie krajem suwerennym, czy zależnym od polityki Niemiec i Unii Europejskiej. Zaznaczała, że priorytetem dla niej, oraz pozostałych kandydatów, jest bezpieczeństwo polskich rodzin.

Przedstawiciele PiS jednoznacznie opowiadają się przeciwko Europejskiemu Zielonemu Ładowi oraz paktowi migracyjnemu, jednocześnie odpierając zarzuty przeciwników politycznych, jakoby PiS był partią antyunijną, wskazując na to, iż są za dalszą integracją europejską. Była minister kategorycznie zaprzeczyła, że jej partia dąży do wyprowadzenia Polski ze wspólnoty europejskiej. Na koniec kandydatka Maląg zachęcała do oddania głosu na „biało-czerwoną” drużynę PiS-u, która będzie dbała o wzmacnianie silnego polskiego głosu w Parlamencie Europejskim.

Kandydaci PiS w okręgu nr 7 (woj. wielkopolskie)

1. Wojciech Kolarski

2. Ryszard Czarnecki

3. Marlena Maląg

4. Bartłomiej Wróblewski

5. Marcin Porzucek

6. Joanna Szczechowska

7. Marek Sowa

8. Katarzyna Rzepecka-Andrzejak

9. Joanna Haraszczak

10. Leszek Galemba

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze