baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Biblioteka w czasie ferii

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu przez cały kres ferii organizowała zajęcia dla różnych grup wiekowych.

Dżungla Zagadek, gdzie młodsi i starsi goście Biblioteki Głównej mieli do wyboru spośród kilku gier, które polegały na rozwiązywaniu zagadek oraz poszukiwaniu ukrytych przedmiotów. Pod opieką Moniki Sobczak-Waliś, Emila Koralewskiego i Huberta Mościpana, mistrzów gier, brało udział około 20 dzieci w wieku 5-14 lat. 

Tradycyjnie w środy wieczór odbywały się spotkania w ramach Klubu Solaris, gdzie rozgrywano w „Small World of Warcraft”, „Takenoko”, „Brzdek”, czy „7 cudów”.

Klub CUBUS działający w klubie osiedlowym „Serbinów” Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na czas ferii rozszerzył dni swojego funkcjonowania i działał we wszystkie dni robocze. Stali i nowi bywalcy uczestniczyli w takich grach jak „Jenga”, „Zlot Czarownic”, „Mistakos”, „Sen” i „Wirus”.

Zakończenie ferii to turniej gry w BINGO, na który przybyło aż 25 osób. Wygrani dostali upominki w postaci biletów na zwiedzanie wieży ratuszowej, ufundowane przez Miasto Kalisz.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze