Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Bieg dla leśników – zapisy trwają. Zapraszamy!

Niezapomniane sportowe emocje oraz nagrody będą czekały na uczestników „Biegu Leśnika o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie”. Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2024 r. w ramach I Biegu Izabeli Czartoryskiej, zaliczanego do Biegowego Grand Prix Ziemi Pleszewskiej „KARETA DAM”. Trwają zapisy. Zapraszamy do udziału.

Uczestnicy pobiegną 10-kilometrową trasą, posiadającą atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Start zaplanowano na godzinę 12:00, z placu podworskiego przy Muzeum Leśnictwa Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

W biegu mogą wziąć udział osoby pełniące służbę w jednostkach organizacyjnych Lasów Państwowych (po okazaniu legitymacji służbowej). Dla Biegu Leśnika prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna dla kobiet oraz mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe. Zawodnicy startujący w Biegu Leśnika będą również klasyfikowani w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych I Biegu Izabeli Czartoryskiej.

Zgłoszenia można dokonać pod likiem.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze