Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS
baner_GM

Bieg dla zdrowia 4 łap! – Charytatywny sportowy bieg parkowy!

Fundacja Psierociniec i Miasto Kalisz zapraszają do wzięcia udziału w swoim niesamowitym Biegu Charytatywnym dla zdrowia 4 Łap! Impreza odbędzie się 24 marca w Parku Przyjaźni. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Kalisza, Krystian Kinastowski.

Celem wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia oraz biegania jako jednej z najprostszych form ruchu, promocja miasta Kalisza, przeprowadzanie badań wśród zwierząt i zbiórka charytatywna dla organizacji prozwierzęcych. 

Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10:30 przy scenie Amfiteatru w Parku Przyjaźni, gdzie uczestnicy rozpoczną swoją sportową przygodę. Natomiast bieg główny rozpocznie się o godzinie 12:00, a trasa będzie przebiegać ścieżkami parku.

Bieg podzielony będzie na 3 dystanse: 

  • bieg główny – 2 kilometry
  • bieg klasy 1-3 – 300 metrów
  • bieg klasy 4-8 600 metrów

PROGRAM:
10:15 rozpoczęcie – wydawanie numerków, lista obecności
10:30 bieg klasy 1-3, wydanie dyplomów, uhonorowanie miejsc 1-3
11:00 bieg klas 4-8, wydanie dyplomów, uhonorowanie miejsc 1-3
11:30 bieg technikum/liceum/zawodówka, wydanie dyplomów, uhonorowanie miejsc 1-3
12:00 bieg główny

Podczas wydarzenia uczestnicy mogą wziąć również udział w zajęciach fitness. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, stoisk z przedstawicielami fundacji działających na rzecz zwierząt. 

Osoby pełnoletnie, które wezmą odpowiedzialność za zwierzęta, mogą również wystartować z psami. Pies musi być zabezpieczony do udziału w biegu. 

Psy, które mogą wziąć udział w biegu:
-muszą mieć ukończone min. 12 miesięcy
-nie mogą być w okresie cieczki, karmienia lub ciąży
-muszą posiadać obowiązkowe szczepienia
-odpowiednio zsocjalizowane, dla których udział nie będzie skrajnie stresujący
-psy fizycznie zdrowe: bez nadwagi, chorób serca oraz chorób i urazów ortopedycznych!!
– najlepiej po badaniu kardiologicznym i ortopedycznym

Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest przesłanie zgłoszenia na email: bieg4lap@gmail.com w formacie Imię i Nazwisko, kategoria biegu (np. klasy 1-3, bieg główny) do 18 marca br. W biegu może wziąć udział każdy, kto ukończył 6 lat (osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia zgody rodziców/opiekunów prawnych i startują pod ich opieką i odpowiedzialność.)  W biegu głównym mogą wziąć osoby, które ukończyły 15 lat. Żeby wziąć udział w biegu głównym trzeba wpłacić 10 zł na rzecz organizacji prozwierzęcych na miejscu do puszki. Wpłacenie 10 zł równa się z wzięciem udziału w loterii.

Poniżej znajduje się zgoda jak i regulamin biegu:

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze