Bieg sygnowany specjalsami z Formozy

16 maja w Lesie Winiarskim odbędzie się bieg sygnowany specjalsami z Formozy. To ostatni moment, żeby się zapisać. W imprezie może wziąć udział każdy – organizatorzy przygotowali zróżnicowane poziomy trudności od podstawowego, po zaawansowany format Ultra (bieg z plecakiem i atrapą karabinu). Oprócz biegu dla dorosłych, Formoza Challenge ma także format dla dzieci w formule 4fun, czyli każdy wygrywa.

Biorąc pod uwagę pandemiczne obostrzenia – impreza w Kaliszu będzie pierwszą spośród 4 imprez Formoza Challenge. Zapisy rozpoczęły się na stronie www.formozachallenge.com. Formoza Challenge w Kaliszu to ponad 50 zróżnicowanych przeszkód od zagadek mentalnych, przez umiejętność celnego strzelania na równoważniach czy linach kończąc. Wszystkie przeszkody Formoza Challlenge można sprawdzić na stronie: https://bit.ly/3bid5R0. 
Formoza Challenge jest imprezą mającą dać endorfiny każdemu, nie tylko wyjadaczom biegania, ale także osobom, które chcą spróbować biegu z przeszkodami po raz pierwszy. Każdą przeszkodę można wykupić przysiadami czy pompkami, nie ma przymusu pokonania wszystkiego – chodzi głównie o pomaganie sobie na trasie. Organizatorzy zapraszają wszystkich – przygotowali zarówno formaty lekkie (open), gdzie wystartować mogą osoby zaczynające przygodę z bieganiem, a także formaty trudniejsze (advanced), gdzie biegać należy z dociążonym plecakiem i atrapą karabinu. „Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach. Dla zawodników szykujemy ciekawą trasę pełną naturalnych i sztucznych przeszkód. Cieszymy się, że Formoza Challenge zawita do Kalisza, a mieszkańcy i przyjezdni goście będą mieli możliwość spędzenia czasu w duchu rywalizacji sportowej” – podkreśla Szymon Sobczak, dyrektor biegu. 
Formoza Challenge w Kaliszu odbędzie się po raz pierwszy, pomimo, że bieg ma już 6-letnią historię i jest rozgrywany w Obornikach pod Poznaniem, Ustce i Gdyni. Organizatorzy szykują imprezę w oparciu o doświadczenia z sezonu 2020, kiedy imprezy odbywały się z uwzględnieniem reżimu sanitarnego. Wydarzenie będzie też okazją do zaprezentowania kaliszanom elitarnej morskiej jednostki, wymienianej przy akcjach wojsk specjalnych. 

Zapisy na wydarzenie: www.formozachallenge.com.
Konkurencje: format drużynowy (od 4 do 10 osób), indywidualny.
Uczestnicy: amatorzy, dorośli i dzieci (KIDS)
Przeszkody: ponad 50 przeszkód zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Przeszkody
z wykorzystaniem wiedzy J.W Formoza oraz sprzętu tej i innych jednostek wojskowych. Poza tym: strzelnice, przeszkody mentalne (zagadki, łamigłówki), wymagające przenoszenia przedmiotów, etc.

Źródło: APS AGENCY


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze