baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Bilety na mecz z Legią wyprzedane! Pozostały tylko wejściówki VIP

Wczoraj o 13:00, w oficjalnym sklepie KKS-u, wystartowała regularna sprzedaż biletów na półfinał Fortuna Puchar Polski z Legią Warszawa. Chętni na swoje wejściówki musieli czekać nawet cztery godziny, a mimo to nie wszystkim udało się zakupić bilety normalne i ulgowe. Zainteresowani mogą jednak w dalszym ciągu nabyć wejściówkę VIP.

W sprzedaży pozostają wejściówki VIP na sektory:

  • Silver H1, H2, F1, F2 (200 zł),
  • Gold G1, G2 i G3 (500 zł).

W cenie biletu VIP dostępny będzie catering, natomiast posiadacze wejściówki Gold będą mogli skorzystać z dedykowanego parkingu.

Bilety VIP można nabyć w sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29), od wtorku do piątku w godzinach 10-18.

Przypominamy!

Każdy posiadacz karnetu WIOSNA 2023, bilet na półfinał Fortuna Pucharu Polski z Legią Warszawa, mógł nabyć za jedyne 40 zł. Dla „Karnetowiczy” sprzedaż rozpoczęła się ponad tydzień wcześniej. W ten sposób kaliski klub chciał nagrodzić najwierniejszych fanów Dumy Kalisza. Podczas sprzedaży regularnej, wejściówki na półfinał Fortuna Pucharu Polski, KKS Kalisz – Legia Warszawa były do nabycia w cenach:

– bilet normalny 70 zł,
– bilet ulgowy 50 zł.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze