Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski

Po sukcesie zeszłorocznej pilotażowej edycji Programu „Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski”, Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Departament Korzystania i Informacji o Środowisku UMWW w Poznaniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Programu!

Do Programu mogą przystąpić jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa wielkopolskiego z wyłączeniem miast na prawach powiatu. Dofinansowaniem zostaną objęte przedsięwzięcia zmierzające do zachowania i zwiększenia terenów zielonych, poprawy jakości wód, wykorzystaniana większą skalę odnawialnych źródeł energii, eliminacji zanieczyszczenia środowiska.

„Widząc ogromne, zeszłoroczne zainteresowanie Programem postanowiliśmy zwiększyć jego finansowanie. W 2022 roku Samorząd przeznaczy na Błękitno-zielone inicjatywy 2 mln. złotych”.

– mówi Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego

Do Programu mogą przystąpić jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa wielkopolskiego z wyłączeniem miast na prawach powiatu. Dofinansowaniem zostaną objęte przedsięwzięcia zmierzające do zachowania i zwiększenia terenów zielonych, poprawy jakości wód, wykorzystaniana większą skalę odnawialnych źródeł energii, eliminacji zanieczyszczenia środowiska.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem Programu (dostępnym w linku poniżej) i wzięcia w nim udziału.

https://www.umww.pl/ogloszenie-naboru-wnioskow-na-dofinansowanie-zadan-do-realizacji-w-2022-r-w-ramach-programu

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze