baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

„Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski”

Zeszłoroczna edycja Programu „Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski” okazały się dużym sukcesem. Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do uczestnictwa w tegorocznej edycji wydarzenia.

„Widząc ogromne, zeszłoroczne zainteresowanie Programem postanowiliśmy zwiększyć jego finansowanie. W 2022 roku Samorząd przeznaczy na Błękitno-zielone inicjatywy 2 mln. złotych!”.

– powiedział Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego

O dofinansowanie mogą ubiegać się przedsięwzięcia, które zmierzają do zachowania oraz zwiększenia terenów zielonych, poprawy jakości wód, wykorzystania na większą skalę odnawialnych źródeł energii oraz eliminacji zanieczyszczenia środowiska. 

Program dedykowany jest jednostkom samorządu terytorialnego (z wyłączeniem miast na prawach powiatu) z obszaru województwa wielkopolskiego. 

W 2021 roku do Programu przesłano 104 zgłoszenia, a 33 projekty otrzymały dofinansowanie. Wnioski do obecnej edycji można składać do 31 marca 2022 roku. 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej. 

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze