Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Broadwayowskie ferie – warsztaty musicalowe dla dzieci i młodzieży

Ruszyły zapisy na warsztaty musicalowe w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w drugim tygodniu ferii zimowych.

W ciągu kilku dni uczestnicy warsztatów rozwiną warsztat aktorski, wokalny i taneczny. – Popracujemy nad emisją głosu, dykcją, intonacją oraz słuchem harmonicznym – zachęcają organizatorzy. – Rozwiniemy wyobraźnię i kreatywność na zajęciach aktorskich, by poczuć się jak na profesjonalnej teatralnej scenie. Poznamy różne techniki taneczne, nauczymy choreografii i ruchu scenicznego. To wszystko oczywiście w iście musicalowym stylu. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy, od lat związani z teatrem oraz estradą: Agata Walczak, Tomasz Kudłacz i Monika Wenta.

Ruszyły już zapisy na zajęcia, zaplanowane na drugi tydzień ferii zimowych (19 – 23 lutego). Całkowity koszt warsztatów to 450 złotych. Wszelkie informacje dotyczące przedsięwzięcia dostępne są po numerem telefonu 796 740 608 (adres email: j.gorska@ckis.kalisz.pl).

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze