baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

„Byłaś serca biciem” na Dzień Kobiet

Z okazji wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Kobiet, już 11 marca o godzinie 18:00 w sali studio w Centrum Kultury i Sztuki, odbędzie się koncert zespołu Modest Project! Zespół zagra znane przeboje Andrzeja Zauchy. Cena biletu w przedsprzedaży (do 10 marca) wyniesie 20 zł, a w dniu koncertu 25 zł.

Modest Project

Modest Project to dynamicznie rozwijający się zespół, który powstał w grudniu 2021 roku, na co dowodem jest zagranie pierwszego koncertu miesiąc po założeniu zespołu. Ostatni rok upłynął im pod znakiem występów tematycznych oraz twórczości Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Zespół cieszy się sporym zainteresowaniem wokół swojej twórczości, o czym świadczą m.in szybko znikające bilety kilka dni przed ich ostatnim występem w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Co usłyszymy na koncercie?

Zespół zapewnia, że ten rok będzie ukłonem w stronę słynnego artysty Andrzeja Zauchy i jego twórczości. Dlatego, nie jest przypadkiem, że Modest Project zaczyna cykl koncertów, poświęcony jednemu z największych muzyków rozrywkowych ubiegłego wieku, jakim był Andrzej Zaucha, właśnie od rodzinnego miasta – Kalisza. Zespół zagra m.in.: „Byłaś serca biciem”, „C’est la vie”, „Siódmy rok”, czy „Bądź mym natchnieniem” i wiele innych.

Źródło: CKiS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze