baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Były awanse i nagrody – policjanci obchodzili swoje święto

W auli WP-A UAM odbyła się uroczysta zbiórka połączona z wręczeniem odznaczeń, aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz nagród oraz wyróżnień dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Brązowy medal za zasługi na rzecz Policji odebrał wiceprezydent Mateusz Podsadny.

Uroczystość otworzył Komendant Miejski Policji w Kaliszu Insp. dr inż. Dariusz Bieniek. Mundurowym pogratulowali m.in. Tadeusz Skarżyński, Przewodniczący Rady Miasta Kalisza oraz wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

– To najlepszy moment, żeby podziękować funkcjonariuszom za ofiarną służbę oraz oddanie codziennym działaniom na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta. (…) Drogie Policjantki, Drodzy Policjanci, z okazji Święta Policji, życzę Państwu zdrowia, siły, wytrwałości w dalszej służbie. Dziękuję za Wasze oddanie, dziękuję za Waszą ofiarność. Wszystkiego dobrego! – powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Podczas obchodów swojego święta 96 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe: 6 w korpusie oficerów, 48 w korpusie aspirantów, 34 w korpusie podoficerów i 8 w korpusie szeregowych. 6 funkcjonariuszy otrzymało nagrody Prezydenta Miasta Kalisza – troje funkcjonariuszy, którzy pełnią rolę dzielnicowych oraz troje policjantów pionu patrolowo-interwencyjnego. 14 osób odebrało medale i odznaczenia, w tym 13 funkcjonariuszy i wiceprezydent Mateusz Podsadny, który otrzymał brązowy medal za zasługi na rzecz Policji. Nagrodzonych zostało również 8 pracowników cywilnych.

Źródło: UM Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze