Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Były sędzia Wojciech Tomalak nie żyje

Zmarł były sędzia Sądu Okręgowego w Kaliszu - Wojciech Tomalak. Kaliszanin był wizytatorem do spraw cywilnych i wieczysto-księgowych. Wykładał na seminariach i szkoleniach organizowanych dla sędziów, referendarzy sądowych i innych przedstawicieli zawodów prawniczych. Był również autorem publikacji z zakresu postępowania egzekucyjnego.

Wojciech Tomalak, doktor nauk prawnych, aktywnie działał w Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym. Był prezesem Głównego Sądu Koleżeńskiego PTTK. Należał do Kaliskiego Bractwa Strzelców Kurkowych. Pozostał zapamiętany jako osoba oddana pracy i zaangażowana w życie miasta.


Źródło: UM Kalisz, Fot.: W. Kantyczka

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter