Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” – Finał konkursu

Fundacja „PRO ARTE CHRISTIANA” miała przyjemność zorganizować finał XV Jubileuszowego Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”, który odbył się dziś w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera, plac Jana Pawła II 9 w Kaliszu.

Podczas Gali konkursu zostało zaprezentowane prawykonanie kompozycji Fryderyka Stankiewicza do słów wiersza Włodzimierza Pietrzaka, patrona konkursu, „Tędy jutro odejdę” w wykonaniu Patrycji Kliber – śpiew i akompaniamentu w wykonaniu kompozytora.

W trakcie trwania konkursu jedna z młodych kaliszanek (ogłoszenie werdyktu odbyło się podczas gali konkursu) otrzymała nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród gości honorowych znalazła się również laureatka z Kijowa (Ukraina), która nagrodzoną pracę malowała w schronie, oraz laureaci z Litwy.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze