Caritas Diecezji Kaliskiej z dofinansowaniem

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zaakceptowało ostateczną listę podmiotów dofinansowanych w otwartym konkursie ofert w ramach programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” – edycja 2021. Jednym z beneficjentów jest kaliski Caritas, który otrzyma niemal 300 tys. zł pomocy.

Celem programu jest inspirowanie i wspieranie działań nakierowanych na przeciwdziałanie i rozwiązywanie problemu bezdomności. Dofinansowanie otrzymały również inne podmioty w Wielkopolsce: Stowarzyszenie MONAR w Rożnowicach (181 030 zł), Powiatowe Stowarzyszenie na rzecz pomocy bezdomnym i integracji społecznej w Gnieźnie DOM (55 790 zł).  

Komisja Konkursowa do dofinansowania zarekomendowała 42 podmioty na kwotę ok. 5 500 000 zł. Wszystkie organizacje dofinansowane w tegorocznej edycji konkursu powinny niezwłocznie przesłać do Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej MRiPS wymagane dokumenty.

Źródło: WUW

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze