Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na koncert Martina Listabartha

Dzięki współpracy z Austriackim Forum Kultury, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu prezentuje na scenie artystów austriackich. W solowym programie, gościć będą pianistę Martina Listabartha. Wydarzenie odbędzie się w Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie w niedzielę 26 marca o godzinie 18:00.

Na swoim drugim solowym albumie „Dedicated” wiedeński pianista i kompozytor Martin Listabarth kultywuje brzmienie, w którym melodia, radość gry i finezja muzyczna łączą się w porywający sposób. Album „Dedicated” kontynuuje to, co autor zapoczątkował w swoim debiucie „Short Stories” z 2019 roku. Muzyka, która zachęca do marzeń, czasem lekko taneczna i swingująca, czasem melancholijna w tonie.

,,Każdy utwór na tej płycie jest dedykowany konkretnej osobie. Moim celem było zebranie opowieści od najróżniejszych kobiet i mężczyzn, których pasja do jakiejś dziedziny szczególnie mnie fascynuje. Szukałem w życiu i twórczości tych ludzi aspektów, które nie tylko inspirują mnie osobiście, ale które można również przełożyć muzycznie i tym samym stanowią punkt wyjścia dla danej kompozycji”– wyjaśnia artysta.

Źródło: Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze