Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Certyfikat „Najlepsze w Polsce” dla Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku

Zespół Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku, która z powodzeniem pełni także od 1999 r. zadania biblioteki powiatowej dla Powiatu Kaliskiego Ziemskiego, otrzymał prestiżowy certyfikat.

Certyfikat „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland” za podejmowanie licznych inicjatyw w zakresie animacji kulturalnej dla różnych grup wiekowych” w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce”  – „The Best in Poland” (dawniej „Dobre bo polskie”) Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Tym samym pracownicy książnicy znaleźli się wśród wyjątkowych ludzi nauki, kultury i biznesu.

Konkurs organizowany jest od 1992 r., patronat medialny sprawują: „Nasz Głos Poznański”, Radio POZNAŃ oraz TVP Poznań, a jego celem jest promocja i wyróżnienie najlepszych zdaniem konsumentów produktów i usług na rynku polskim. Certyfikat odebrała 23.11.2023 r. dyrektor Małgorzata Matysiak na XXXVI Gali Finałowej konkursu w Sali Lubrańskiego w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z rąk prof. dr hab. inż. Tomasza Łodygowskiego. Do konkursu nominowała instytucję Małgorzata Grupińska-Bis, dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Bibliotekarze nie kryją wzruszenia i radości z przyznanego wyróżnienia, gdyż jest ono uznaniem dla ich pracy i pasji.

Źródło: Gmina Opatówek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze