reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Cezik w Kaliszu dla małych i dużych

Już 7 lutego do Kalisza przyjedzie słynny Youtuber – CeZik. Muzyk znany m.in. z niekonwencjonalnych coverów znanych przebojów, kanału KlejNuty czy filmików w rodzaju „Od tyłu i klasycznie” przyjedzie z repertuarem dla najmłodszych odbiorców „NutkoSfera – CeZik dzieciom”. Można jeszcze nabyć bilety!

Swoją muzyczną przygodę w Internecie CeZik, czyli Cezary Zenon Nowak rozpoczął w 2008 roku. Jak sam pisze o sobie na swojej stronie internetowej, „od tamtej pory, stworzyłem kilkadziesiąt teledysków, a wiele z nich zyskało miano viralowych. Śpiewałem od tyłu i na głosy, walczyłem z aligatorem, grałem na przyborach kuchennych, miksowałem i udźwiękowiałem wypowiedzi celebrytów, a nawet zaśpiewałem w duecie ze Stingiem”.

Wszystkie treści na jego kanałach obejrzano 400 milionów razy! Po dwuletniej przerwie, w 2018 roku muzyk wydał swój debiutancki album. Obecnie jednak skupia się przede wszystkim na tworzeniu piosenek i teledysków dla najmłodszych, na swoim kanale NutkoSfera. I to właśnie z tym programem przyjedzie do Kalisza 7 lutego 2023 r., a jego koncert odbędzie się w Auli Akademii Kaliskiej przy ul. Nowy Świat 4Bilety na kaliski koncert CeZika można nabyć za pośrednictwem strony internetowej biletomat.pl.

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego…
Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy.

Kilka lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 250 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze