reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Chcesz wiedzieć jak skutecznie tworzyć wnioski dotacyjne? Weź udział w szkoleniu!

Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „7 dobrych praktyk jak skutecznie tworzyć wnioski dotacyjne”, które odbędzie się 27 października 2022 r. o godz. 17:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu (ul. Babina 1).

 W trakcie szkolenia, które organizowane jest w przededniu ogłoszenia wielu konkursów dotacyjnych przez samorządy i inne instytucje publiczne opowiemy:
– jak skutecznie pisać wnioski dotacyjne do różnych instytucji?
– jakie są najczęstsze błędy popełniane przez organizacje pozarządowe i jak się ich ustrzec?
– jak zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dotacji?

Szkolenie poprowadzi Mateusz Walczak – prezes zarządu Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej oraz Fundacji „Inicjatywa dla Opatówka”, wieloletni praktyk w zakresie pozyskiwania funduszy dla organizacji. Od półtora roku przekuwa tę wiedzę na wsparcie dla innych organizacji w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, po szkoleniu zaplanowano słodki poczęstunek. Będzie to także okazja bliższego poznania Forum i dołączenia w szeregi członków Forum.

źródło: FOP ZK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze