Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

C(HOP)S na Kaliski rynek – śniadanie wielkanocne już wkrótce!

Śniadanie wielkanocne organizowane na Głównym Rynku przez Fundację CHOPS odbędzie się 31 marca o godzinie 11.30. Organizatorzy chcą, aby w nadchodzące święta nikt nie był samotny. Prezes Zarządu Fundacji Roman Żarnecki zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania.

CHOPS liczy na sporą frekwencję. Zrobią wszystko, by miejsc wystarczyło, oraz by każdy mógł skosztować tradycyjnych wielkanocnych przysmaków. Fundacja zachęca do podzielenia się domowymi wypiekami oraz potrawami, by obok tych przygotowanych przez nich postawić także coś od siebie.

W tym roku na potrzebujących będzie czekał stół JADŁODZIELNI, gdzie można będzie odebrać paczkę żywnościową. By otrzymać kupon, który upoważnia do jej odebrania należy zgłosić się pod numerem tel.729846415. Inicjatywę można wesprzeć przynosząc dary, które dodatkowo zasilą paczki. Do tegorocznej edycji przyłączył się Caritas Polska.

Fundacja CHOPS działa od 2016 roku. Celem jest pomaganie potrzebującym oraz aktywizowanie społeczności kaliskiej do niesienia pomocy. Fundacja zajmuje się zakupem sprzętu medycznego, mebli czy wyposażenia AGD. Zapewniają darmowe posiłki, odzież, oraz przygotowują świąteczne paczki dla dzieci i osób starszych.

Chętni do pojawienia się na śniadaniu jako wolontariusze więcej informacji uzyskają pod numerem tel.883640148

fot.fb/FundacjaCHOPS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze