baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Chowała narkotyki między mrożonkami

5 sierpnia 2023 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego interweniowali wobec 34-latki, przy której znaleźli narkotyki. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina. Kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, w minioną sobotę, w godzinach popołudniowych zatrzymali na terenie m. Odolanów kobietę. Okazało się, że miała ona przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 34-latki, kryminalni znaleźli jeszcze ponad 470 gramów jasnej substancji, którą kobieta ukryła w zamrażalce. Policjanci, podejrzewając, że biały sproszkowany proszek to amfetamina, wykonali wstępne badanie narkotesterem, które potwierdziło jej autentyczność. Policjanci zatrzymali i doprowadzili kobietę do komendy.

34-latka została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze