Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

„Christmas Time is Here”, czyli koncert świąteczny od CKiS

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na koncert świąteczny pt. „Christmas Time is Here” w wykonaniu wokalistów Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers. Impreza odbędzie się 16 grudnia w sali widowiskowej. Początek godz. 18.00.

W świątecznej aurze, nastroju, świetle i wyjątkowych dźwiękach rozgościmy się na scenie widowiskowej CKiS w Kaliszu by razem z Państwem celebrować ten cudowny i wielowymiarowy czas. My – pianiści i wokaliści ze Studia Happy Singers razem z Dorotą Wróblewską – dyrygentką, pianistką i wokalistką zabierzemy Was w muzycznie odświętną przestrzeń, zapraszamy! W programie nasze ulubione christmas songi i zimowe piosenki na głosy solo, zespół wokalny i fortepian. Bądźcie z nami!

Dorota Wróblewska – wokalistka, pianistka, pedagog, certyfikowany trener wokalny, właścicielka Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers, członkini zespołu The Sunday Singers, wykładowca Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, solistka związana z Filharmonią Kaliską, Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych w Poznaniu, jako korepetytor z Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Studio Edukacji Wokalnej Happy Singers to szkoła wokalna, powstała w 2014 r. w Kaliszu, jej właścicielem jest Dorota Wróblewska-certyfikowana trenerka wokalna ECEW/Voice&More. Studio zrzesza wokół siebie młodych adeptów sztuki wokalnej, wokalistów, pasjonatów śpiewu i muzyki nie zależnie od wieku. Trenerzy wokalni szczególny nacisk kładą na emisję głosu z wykorzystaniem technik SLS i IVA a także pracę z tekstem i interpretację, tworzenie harmonii i otwieranie nowych, twórczych przestrzeni muzycznych.

Źródło: CKiS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze