baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Ciąg dalszy kanalizacji w Osuchowie

W dniu 25 kwietnia 2022 r. podpisano umowę na roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Koźminek w miejscowości Osuchów” – etap II.

W prowadzonym postępowaniu przetargowym wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe INSTALEX, Grzegorz Sośnicki

Sieć kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Osuchów jest zaprojektowana w pasie drogowym dróg gminnych. Przyjęcie takiego rozwiązanie powoduje zoptymalizowanie długości sieci kanalizacyjnej oraz zapewnia możliwość podłączenia się do sieci istniejących zabudowań przy w/w drogach oraz w przypadku powstania nowych zabudowań.

Zadanie polega na budowie sieci kanalizacji sanitarnej o długości 2,042 km, zawierającej kolektory grawitacyjne, rurociągi tłoczne, przykanaliki oraz 2 przepompownie ścieków. Liczba planowanych przyłączy kanalizacyjnych 34 szt.

Środki przeznaczone na realizację zadania pochodzą z uzupełnienia subwencji ogólnej, z przeznaczeniem na wsparcie finansowe inwestycji w zakresie kanalizacji.

Termin wykonania zadania 23 sierpnia 2022 r.

Źródło: Gmina Koźminek 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze