Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Ciążowe pogaduchy z okazji Dnia Kobiet

Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się z okazji Dnia Kobiet w Domu Sąsiedzkim w Kaliszu. Dokładnie 8 marca o godz. 10:00 specjalnie dla kobiet w ciąży specjalistki okołoporodowe przygotowały bezpłatne spotkanie wspierające je w tym pięknym, ale i wymagającym czasie.

W spotkaniu wezmą udział m.in. położna Edyta Pawlak, psycholożka i terapeutka Małgorzata Chodyła-Pietsch czy doula Anna Biczysko. Specjalistki odpowiedzą na pytania, w jaki sposób przygotować się odpowiednio do porodu, jak spędzić pierwsze dni z niemowlakiem i jak sprawić, by poród był pięknym momentem w życiu kobiety.

„Będziesz mogła powiedzieć nam o tym co Cię trapi, niepokoi, lub może wręcz przeciwnie będziesz się chciała podzielić swoim szczęściem i zarazić pozostałe uczestniczki swoim pozytywnym myśleniem, czego bardzo brakuje w dzisiejszym świecie. Będziecie miały możliwość zadania nam pytań związanych z naszą pracą. Będzie z nami również fizjoterapeutka, położna i instruktorka masażu Shantala. Wszystkie będziemy tam dla Was” – zachęca Edyta Pawlak, organizatorka spotkania.

Choć udział w wydarzeniu jest bezpłatny, organizatorzy zapraszają do wcześniejszego zapisu telefonicznie. Początek 8 marca o godz. 10:00 w Domu Sąsiedzkim w Kaliszu przy ul. Podgórze 2-4.

Źródło: Edyta Pawlak – Twoja Położna/FB

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze