Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Ciśnienie na muzykę – koncert młodzieżowy

W ramach „Ciśnienia na muzykę” 23 marca o godz. 19:00 zaprezentujemy Państwu duetu KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK!

Kępiński >|< Kowalonek to unikalny na polskim rynku elektroniczny duet tworzony przez wielokrotnie nagrodzonego kompozytora i producenta muzyki filmowej Mira Kępińskiego oraz kompozytora, autora tekstów, producenta i uznanego wokalistę Michała Kowalonka. Artyści połączyli swoje siły i wrażliwości powołując do życia projekt godzący ze sobą elementy muzyki klasycznej, elektronicznej, aż po indie i synth pop.

Miro Kępiński – autor wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu „Furioza”, który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022 roku.

Michał Kowalonek – kompozytor, tekściarz oraz głos najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman czy Myslovitz.

W Kaliszu zagrają debiutancki album zatytułowany „Kintsugi”, który nawiązuje do japońskiej sztuki łączenia potłuczonych elementów złotem, ponownego dawania życia zepsutym przedmiotom. Ta kontemplacyjna praktyka uczy zauważać w uszkodzeniach szansę na odnowę – i o tym właśnie jest ta płyta. Album „Kintsugi” promują single energetyczne „100 Pytań Do” z gościnnym udziałem Mery Spolsky, sensualne „Planety” z Pauliną Gałązką czy ballada „Kochanie”. Wraz z albumem do sieci trafił teledysk do utworu „Amen” nakręcony na czynnym islandzkim wulkanie.

Nasza płyta to opowieść o trudnościach wynikających z pobytu na Ziemi. Dzięki kosmicznej perspektywie udało nam się z innego poziomu opowiedzieć o życiu. Mamy wrażenie, że dzięki naszej narracji o początkach i końcach, o rozstaniach i zakochaniach, o ucieczkach i powrotach udało nam się w sposób delikatny i czuły zajrzeć w duszę ludzkości. 

Mówią Kępiński >|< Kowalonek

Bilety dostępne są stacjonarnie: OKP Wieża Ciśnień (Górnośląska 66a), Akcelerator Kultury (Nowy Świat 2a)

Przedsprzedaż do 21.03:
Normalny – 35 zł/os.
Ulgowy – 25 zł/os.

Cena regularna:
Normalny – 45 zł/os.
Ulgowy – 35 zł/os.


Miejsce: Akcelerator Kultury, Nowy Świat 2a, Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze