Cisza Jak Ta – koncert w CKiS

Niezwykły koncert na wyjątkową okazję. Wielokrotnie nagradzany i uznawany w Polsce zespół Cisza Jak Ta wystąpi w nabliższą niedzielę w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu z okazji Dnia Kobiet. „Są wyjątkowym zjawiskiem na scenach Krainy Łagodności. Gdziekolwiek się pojawią - tam oczekują ich wierni słuchacze"

Założony w 2003 w Kołobrzegu zespół wykonuje poezję śpiewaną i piosenkę poetycką. Wydał 13 płyt i zagrał ponad tysiąc sto koncertów na scenach w całej Polsce.  Tworzy aranżacje muzyczne do wierszy poetów polskich XX wieku. Autorami tekstów są również aktualni lub byli członkowie zespołu: Michał Łangowski, Mariusz Skorupa, Mariusz Borowiec, czy Mateusz Wyziński.

Muzycy “Ciszy” pochwalić się mogą mnogością instrumentów takich jak gitara, bas, delikatna perkusja, flet, skrzypce, piano, i sześć odmiennych głosów. Dodatkową atrakcją dla pobliczności poza artystami na scenie jest zespołowy pies Juno, będący członkiem muzycznej rodziny. Na swoim koncie zespół ma takie osiągnięcia jak: Pegaz Kultury 2013, Poetycka Płyta Roku 2011, 2013 oraz 2017.

Koncert odbędzie się w niedzielę 07.03. o godzinie 17:00, natomiast bilety dostępne są do nabycia już od 19.02. w cenie 50 zł.
Bilety można zakupić w wydarzeniu na stronie CKiS:
http://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/cisza-jak-ta-koncert-z-okazji-dnia-kobiet/

Źródło: CKiS

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter