Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Co mówi o nas biżuteria? Giselle – opowieść o kobiecej sile

Czy biżuteria może opowiadać naszą historię? Ta z kolekcji Giselle od Goldenmark mówi o sile kobiet. Jej główny motyw – gazela – zaczerpnięty został z najpopularniejszej na świecie monety Krugerrand. Wykonana została ze złota próby 585, z dbałością o najmniejsze detale.

Kolekcja złotej biżuterii premium od Goldenmark
Motyw gazeli w symbolicznej biżuterii Giselle
Autorska kolekcja biżuterii premium Giselle


Kolekcja złotej biżuterii premium od Goldenmark

Kolekcja Giselle to biżuteria premium stworzona specjalnie dla miłośniczek unikalnego i wyrafinowanego designu. Wzory złotej biżuterii stanowią wyraźne nawiązanie do motywu monety. Dominujący w kolekcji kształt to koło z elementami charakterystycznymi dla bilonu, takimi jak rant, tłoczenia i otoki, czego przykładem jest złota zawieszka.


Motyw gazeli w symbolicznej biżuterii Giselle

Symbolika gazeli znakomicie oddaje charakter współczesnych kobiet – silnych i pewnych siebie. Do takich właśnie kierowana jest kolekcja. Autorska ikona stanowi wiodący i charakterystyczny element, powtarzany w poszczególnych elementach kolekcji.

– Projektując kolekcję dla Goldenmark, od samego początku wiedziałam, że biżuteria musi czerpać inspirację z Krugerranda. Jednak to motyw gazeli, z jej zwinnością i przenikliwością, który stanowi dla mnie synonim współczesnej kobiety, był kluczowym elementem całego projektu – wyjaśnia swoje inspiracje Joanna Stachowiak, pomysłodawczyni i projektantka kolekcji. 


Autorska kolekcja biżuterii premium Giselle

Unikalna kolekcja Giselle zaprojektowana została specjalnie dla Goldenmark. Składa się z kilkunastu projektów, które można dowolnie łączyć i zestawiać. Choć jej podstawę stanowi złoto, w poszczególnych modelach wykorzystano też jedwab i kamienie, w tym diamenty. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania technologiczne, jak laserowe matowienie w odlewie, czy wykorzystanie techniki tkania ze złotej i jedwabnej nici.


Wszystkie elementy kolekcji powstają w manufakturach, polskiej i włoskiej. Wśród dostępnych modeli znajdują się kolczyki, zawieszki, naszyjniki, bransolety i pierścionki, w tym obrączki, w cenach od 849 zł do 21 999 zł.


Kolekcję Giselle można zobaczyć i zakupić w salonach Goldenmark oraz w sklepie internetowym goldenmark.com 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze