Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Coraz bliżej bieg „Smerfna Piątka” – będą zmiany w organizacji ruchu

W ramach organizowanego biegu wiosennego „Smerfna Piątka” przez Stowarzyszenie Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz w niedzielę, 20 marca w godzinach od 10.55 do 12.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na kilku ulicach Kalisza.

Utrudnienia wystąpią na ul. Niecałej, pl. Jana Pawła II, ul. Babinej, ul. Wodnej, ul. Parczewskiego, ul. Zamkowej, ul. Główny Rynek, ul. Śródmiejskiej, al. Wolności, ul. Sukienniczej, ul. Kolegialnej, pl. św. Józefa, pl. Jana Pawła II, ul. Niecałej. Na powyższych ulicach nastąpią zatem zmiany w organizacji ruchu drogowego:

– Na placu Kilińskiego (skrzyżowanie z ul. Warszawską, a ul. 3-go Maja) obowiązywać będzie całkowity zakaz ruchu kołowego na czas biegu – w godz. od 10:55 — do godz. 12:00;

– W godzinach od 10:55 – do 11:30 zamknięte dla ruchu kołowego zostaną ulice: Babina i Parczewskiego oraz dojazd do wymienionych ulic z: Placu Kilińskiego, Nowego Rynku, Złotej i Wodnej, a także z ulic: Narutowicza, Przechodniej, Złotej, Piskorzewskiej, Kanonickiej i Szklarskiej. W trakcie biegu ruch pojazdów będzie mógł odbywać się wyłącznie poprzecznie i będzie regulowany przez policję.

Po przebiegnięciu przez biegaczy dwóch pętli, ul. Babina – Wodna – Parczewskiego będą mogą zostać dopuszczone do ruchu przez policję.

– Ulice: pl. Św. Józefa, Zamkowa, Główny Rynek i Śródmiejska, do Złotego Rogu, al. Wolności, Sukiennicza, Kolegialna i plac Św. Józefa, Niecała – objęte całkowitym wyłączeniem z ruchu kołowego na czas biegu – w godz. 10:55 – 12:00; również w tym przypadku ruch pojazdów będzie mógł odbywać się wyłącznie poprzecznie i będzie regulowany przez policję.

– W przypadku wyznaczonych miejsc parkingowych, które zlokalizowane będą na trasie biegu – co ok. 20-30 metrów ustawiona zostanie służba porządkowa (ZHP, Strażacy OSP), która kontrolować będzie możliwość wyjazdu pojazdów z parkingów ulicznych.

Źródło: ZDM

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze