„Czacha -2021, czyli Kaliskie Prezentacje Zespołów Muzycznych

Organizatorzy, Miasto Kalisz, Młodzieżowa Rada Miasta i Rada Osiedla Czaszki zapraszają do wzięcia udziału w Kaliskich Prezentacjach Zespołów Muzycznych „Czacha -2021”. Zgłoszenia należy kierować do 15 lipca, a przegląd zakwalifikowanych zespołów odbędzie się 6 sierpnia.

W Przeglądzie mogą wziąć udział zespoły i soliści prezentujący gatunki muzyczne: Rock, Punk, Metal, Pop, Reggae, Funky, Blues, Grunge i inne. Organizatorzy zapewniają uczestnikom nagrody sponsorów i upominki oraz nagrodę publiczności, „Statuetkę Czacha 2021”. Nagrody zostaną wręczone na scenie amfiteatru w Parku Przyjaźni podczas koncertu Finałowego Przeglądu w 6 sierpnia  po godzinie 21.00. Kartę zgłoszenia można przesłać pocztą elektroniczną na adres: wksit@um.kalisz.pl, pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora: Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta, ul. Kościuszki 1a, 62-800 Kalisz, pokój 317 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.07.2021 r.

Warunki uczestnictwa w Kaliskich Prezentacjach Zespołów Muzycznych, regulamin uczestnictwa a także karta zgłoszenia uczestnictwa, znajdują się na stronie Miasta.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze