reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Człowiek i wiara w sanktuarium św. Józefa

Fotografie wielkoformatowe stowarzyszenia fotografików katolickich „Człowiek i Wiara” z Czech będzie można oglądać w kaliskiej bazylice. Otwarcie wystawy, z udziałem Ks. Bpa Damiana Bryla, Biskupa Kaliskiego, odbędzie się w sobotę, 11 lutego.

Człowiek i Wiara to społeczność fotografów, którzy w wolnym czasie dokumentują życie Kościoła, architekturę sakralną i wiarę człowieka. Efekty pracy twórców będzie można zobaczyć w kaliskiej bazylice. Otwarcie wystawy, z udziałem Ks. Bpa Damiana Bryla, Biskupa Kaliskiego, odbędzie się w sobotę, 11 lutego, o godzinie 11.00.

Wystawę, umieszczoną w nawie bocznej bazyliki, będzie można zwiedzać codziennie w godzinach 8.00 – 18.00, poza czasem sprawowania liturgii. Fotografie stowarzyszenia fotografików katolickich „Człowiek i Wiara” będą prezentowane w przestrzeni świątyni do 30 marca tego roku.

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze