baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Czwartek w rytmie La Strady: Kalisz przepełniony energią i kreatywnością!

Podczas dzisiejszych imprez towarzyszących 30. edycji festiwalu La Strada w Kaliszu, publiczność miała okazję cieszyć się występami różnych grup artystycznych, które wniosły do miasta mnóstwo koloru i radości.

Jedną z nich była grupa sportowo-kulturalna MISZ-MASZ, znana jako „Kulturalny MISZ-MASZ”. Ich pełne energii i dynamiki występy przyciągnęły najmłodszych i zachęciły do wspólnej zabawy.

Kolejną atrakcją była Strefa Działań Twórczych Uciechowo, która zaprezentowała swoje umiejętności w zakresie twórczości i cyrkowych sztuczek. Strefa działań twórczych & strefa cyrkowa zapewniły niezapomniane wrażenia, wprowadzając odwiedzających w magiczny świat sztuki i zabawy.

Na festiwalu nie zabrakło również Stowarzyszenia Anima e Corpo, które przygotowało „Improwizacje muzyczno-animacyjne na trawie”. Ich występy były pełne spontaniczności i kreatywności, a uczestnicy mogli doświadczyć muzyki i animacji w niezwykłej scenerii przyrody.

Występy tych trzech grup artystycznych były prawdziwym wzbogaceniem kultowego już festiwalu. Przywołały uśmiech na twarzach widzów, zapewniły niezapomniane chwile radości i wprowadziły atmosferę przepełnioną pozytywną energią.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze