baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

„Czy AI jest konkurencją dla absolwentów technikum?”- Weź udział w debacie

Fundacja PlayPoint zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu debatowym, które odbędzie się w Auli Technikum im. św. Józefa 15 września, w godzinach od 10:00 do 12:00. Debata oksfordzka „Czy AI jest konkurencją dla Absolwentów technikum?” będzie czasem wymiany poglądów i refleksji nad rolą sztucznej inteligencji. Wydarzenie jest współorganizowane przez Technikum im. św. Józefa.

Sztuczna inteligencja (AI) odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu codziennym, a jej wpływ na rynki pracy i edukację jest niezaprzeczalny. To właśnie na tej płaszczyźnie skoncentrują się uczestnicy debaty. Będzie ona stanowić platformę, na której młodzi ludzie przedstawią swoje argumenty i przemyślenia na temat tego, w jaki sposób rozwijająca się sztuczna inteligencja wpływa na ich przyszłość zawodową. Uczniowie Technikum im. św. Józefa, którzy przystąpią do debaty, będą mieli okazję wykazać się wiedzą i umiejętnościami argumentacji.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze