baner_AK
reklama-SWWS
Grodziński

Dariusz Grodziński złożył wnioski budżetowe

Zgodnie z procedurą przygotowywania projektu budżetu miasta na rok następny oraz przepisów kodeksu postepowania administracyjnego, wczoraj radny rady miasta Kalisza Dariusz Grodziński złożył zebrane na dzień 15 sierpnia wnioski budżetowe radnego miasta Kalisza. Znajdziemy tam m. in. „program in vitro dla Kalisza”.

Siłą rzeczy wnioski radnych mają najczęściej charakter głównie okręgowy i są wypracowane z przedstawicielami lokalnej społeczności, ale moje wykraczają poza okręg – czytamy w mediach społecznościowych Dariusza Grodzińskiego.  Radny zwrócił się do prezydenta Kalisza w sprawie postulatów dotyczących „Programu in vitro dla Kalisza”, który miałby polegać na dofinansowaniu procedury leczenia niepłodności dla par z terenu Kalisza, borykających się z bardzo powszechnym i przewlekłym problemem bezdzietności, w wysokości minimum 50 %. Grodziński  postuluje również o środki na dokończenie i uruchomienie basenu Delfin, naprawę nawierzchni ul. Wyszyńskiego na całej jej długości, naprawę i wzmocnienie nawierzchni ul. Biskupickiej, stanowiącej ważny łącznik komunikacyjny pomiędzy sołectwem Dobrzec a osiedlem Dobrzec. Radny chciałby także, aby wyznaczono i ogrodzono teren oraz jego wyposażenie w celu utworzenia toru przeszkód miejsca do swobodnego wyprowadzania psów na osiedlu Dobrzec.

Pełna treść postulatów budżetowych


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze