Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Darmowe przejazdy dla najmłodszych!

PKP Intercity z okazji Dnia Dziecka przygotowało darmowe przejazdy dla najmłodszych oraz rodzin z dziećmi. Promocja obowiązywać będzie przez jeden dzień na terenie kraju w pociągach TLK, IC, EIC, EIP.

Jak co roku, PKP Intercity przygotowało ofertę bezpłatnych przejazdów dla dzieci oraz młodzieży, które ukończyły 4 lata, ale nie ukończyły 16 lat.

Promocja obowiązuje 1 czerwca 2022 roku
1) w komunikacji krajowej,
2) w pociągach wskazanych w rozkładzie jazdy PKP,
3) w klasie 2 wagonów z miejscami do siedzenia,
4) przy przejazdach jednorazowych. 

Jeśli dziecko ma bilet wg promocji, a będzie jechało w innej relacji lub innym pociągiem, to należy zwrócić posiadany bilet i pobrać nowy. Natomiast jeśli 1 czerwca dziecko korzysta z przejazdu na podstawie biletu jednorazowego innego niż według promocji, to w pociągu należy zgłosić się do konduktora po poświadczenie, które będzie podstawą do otrzymania zwrotu pieniędzy.

Dzieci poniżej 16 r.ż. korzystające z promocji mogą również podróżować w grupie od 2 do 5 osób w ramach Biletu Rodzinnego lub Dużej Rodziny. Wówczas każdy z członków grupy otrzyma 30-procentową zniżkę na bilet. 

Źródło: PKP Intercity

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze