Debata o kondycji finansowej “Orlego Stawu”

4 września w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw” odbyło się spotkanie robocze. Głównym przedmiotem rozmowy było omówienie kondycji finansowej związku, związanej z realizowanym obecnie projektem „Modernizacja ZUOK Orli Staw jako Regionalnego Centrum Recyklingu”, jak i czekających związek kolejnych przedsięwzięć niezbędnych do realizacji prawidłowego i zgodnego z prawem prowadzenia działalności w zakresie gospodarowania odpadami.

Na spotkaniu przedstawiono analizę potrzeb i zamierzeń inwestycyjnych Związku na lata 2021 – 2030 oraz analizę problemowo – finansową w zakresie pozyskiwania środków na bieżącą działalność Związku oraz na konieczne do realizacji w najbliższej przyszłości działania inwestycyjne w eksploatowanym przez Związek Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”. Zgromadzeni zapoznali się również z sytuacją budżetową Związku, problemami i zagrożeniami związanymi z realizacją budżetów lat następnych. Uczestnicy spotkania omówili i przedyskutowali założenia i propozycje do uchwały cennikowej.

W debatach uczestniczyli prezydenci, burmistrzowie i wójtowie miast oraz gmin członkowskich Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” oraz pozostali przedstawiciele Kalisza, Sieradza i Turku w zgromadzeniu wyznaczeni przez ich Rady. Na spotkaniu obecni byli także dyrektorzy, główna Księgowa i pracownicy Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”.


Źródło: ZUOK “Orli Staw”

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter