Dni Stawiszyna już w ten weekend

Występy dzieci i młodzieży, a także grup tanecznych i zespołów muzycznych – to tylko część atrakcji, która będzie czekać już od jutra w Stawiszynie. Wszystko to z okazji obchodów dni miasta.

Sobotni harmonogram obchodów święta Stawiszyna rozpoczyna się odsłonięciem pamiątkowej tablicy przed Publicznym Przedszkolem Samorządowym „Justynka” o godzinie 14:30. Dalej wydarzenie przenosi się do miejskiego parku, a tam na uczestników imprezy będą m.in. występy dzieci i młodzieży, pokazy grupy tanecznej, grupy karate oraz zespołu wokalnego działających przy MGOK. Na wieczór zaplanowano koncert Piano Song, a także występ kabaretu Czwarta Fala.

Niedziela to już część oficjalna Dni Stawiszyna i rozpocznie się od Mszy Św. w kościele pw. św. Bartłomieja w Stawiszynie o godz. 12:00. Tego dnia zostanie również wręczony medal „Zasłużony dla Gminy i Miasta Stawiszyn”. W trakcie obu dni nie zabraknie ponadto wielu innych atrakcji dla mieszkańców – w tym również tych najmłodszych. Pojawią się dmuchańce, pokazy zabytkowych samochodów, tematyczne stoiska oraz animacje z udziałem dzieci.

Źródło: GiM Stawiszyn


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze