Dobry start Dumy Kalisza

KKS Kalisz pokonał zespół z zaplecza PKO Ekstraklasy – Miedź Legnica 1:0 w swoim pierwszym przedsezonowym sparingu.

Żadna ze stron nie rzuciła się do szaleńczego ataku, ale mimo to mogliśmy zobaczyć fragmentami bardzo ciekawe spotkanie. Trener Ryszard Wieczorek wystawił dwie różne jedenastki na każdą z połów, dając także okazję zawodnikom testowanym. Bramkę na wagę zwycięstwa w 82. minucie rywalizacji zdobył Bartłomiej Putno.

Miedź Legnica – KKS Kalisz 0:1 (0:0)
0:1 Bartłomiej Putno 82. min.

Miedź Legnica: (I połowa) Paweł Lenarcik – Michał Pojasek, Marcin Biernat, Ruben Hoogenhout – Szymon Stróżyński, Damian Tront, Mehdi Lehaire, Jurich Carolina – Mateusz Kaczmarek, Michał Bednarski, Krzysztof Drzazga. (II połowa) Mateusz Abramowicz – Filip Balcewicz, Szymon Matuszek, Jon Aurtenetxe – Paweł Tupaj, Hamza Bahaïd, Marcin Garuch, Jurich Carolina (71. min Maxime Dominguez) – Maciej Śliwa, Patryk Makuch, Bruno Garcia.

KKS Kalisz: (I połowa): Maciej Krakowiak – zawodnik testowany, Mateusz Gawlik, Mateusz Żytko – zawodnik testowany, Adrian Łuszkiewicz, zawodnik testowany, Mateusz Mączyński – Kamil Koczy, Mateusz Majewski, Marcin Radzewicz. (II połowa) Szymon Czajor – Bartosz Waleńcik, Filip Kendzia, Wiktor Smoliński – Nikodem Zawistowski, Michał Borecki, Daniel Kamiński, Jakub Staszak – zawodnik testowany, Bartłomiej Maćczak, Bartłomiej Putno.

Źródło: KKS Kalisz