Dodatkowe atrakcje na najbliższym meczu KKS-u

Mecz piłkarski to nie tylko wydarzenia na murawie, ale także ciekawe atrakcje na całym stadionie. Nie inaczej będzie podczas najbliższego, domowego starcia KKS-u Kalisz z Ruchem Chorzów, podczas którego każdy, bez względu na wiek czy płeć, znajdzie coś dla siebie.

Pod trybuną wschodnią (od strony ul. Łódzkiej) otwarty będzie sklep KKS-u Kalisz, w którym można będzie kupić akcesoria piłkarskie, klubowe gadżety a także oficjalne, meczowe stroje. Głodni kibice będą mogli spróbować tradycyjnej “giętej” z grilla oraz zimnych i ciepłych napojów. Strefa gastronomiczna znajduje się również pod trybuną wschodnią. Najmłodszych klub zaprasza natomiast do strefy rodzinnej, w której czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. zabawa z wielką maskotką czy dmuchany zamek.

Zmiany dotyczą także kibiców, którzy zdecydują się na bilet VIP. Do dyspozycji fanów z tym rodzajem wejściówki, dostępny będzie poszerzony catering. Władze klubu przypominają, że podczas meczu z Ruchem Chorzów, prowadzona będzie zbiórka na leczenie małej Jagody, która walczy z SMA. Specjalne puszki znajdować się będą w strefie rodzinnej. W trakcie przerwy spotkania, odbędzie się licytacja koszulki meczowej KKS-u Kalisz wraz autografami zawodników oraz podwójną wejściówką na pucharowe spotkanie z Pogonią Szczecin. Całość wylicytowanych środków także zasili zbiórkę na leczenie dziewczynki.

Mecz 8. kolejki sezonu 2021/2022 eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Ruch Chorzów już w sobotę 11 września o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Bilety można kupić stacjonarnie w klubowym sklepie (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) w dni robocze, między 13 a 17. W dniu meczu, sprzedaż prowadzona będzie od 12:00 do 14:00. Wejściówki są dostępne także online.


Źródło: KKS Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter