Dodatkowy nabór do akademii KKS-u

Akademia Piłkarska KKS Kalisz zaprasza chętne dzieci, urodzone w latach 2009-2012, do wzięcia udziału w naborze uzupełniającym. Klub zapewnia trening pod okiem doświadczonego sztabu szkoleniowego, realizowany w profesjonalny warunkach.

Poprzedni sezon, w wykonaniu klubu z najstarszego miasta w Polsce, zakończył się tytułem mistrzowskim III ligi gr. 2, a także awansem na wyższy, centralny szczebel rozgrywek. Wizja silnej akademii piłkarskiej, funkcjonującej przy drugoligowym, seniorskim zespole, to cel, jaki stawiają sobie włodarze Kaliskiego Klubu Sportowego. By tak się stało, konieczna jest szeroka kadra, składająca się z młodych zawodników, pełnych ambicji i zaangażowania. Teraz pojawia się okazja, aby zasilić szeregi niebiesko-biało-zielonej drużyny. Tylko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna infrastruktura, zapewnią dzieciom zarówno świetny trening, a także, w dalszej perspektywie, rozwój i szansę na sukces.

Co oferuje KKS Kalisz młodym piłkarzom? Klub gwarantuje „zarażenie pasją do piłki nożnej oraz mnóstwo emocji, nie tylko na treningach, ale również meczach, turniejach i sparingach oraz obozach sportowych, a także wspaniałą atmosferę, profesjonalne podejście, treningi dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania zawodników, wykwalifikowaną kadrę trenerów z licencją UEFA A i B.”

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze