Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Dołącz się do świątecznej paczki dla dzieci z domów dziecka w Kaliszu i Liskowie!

Jak co roku, zgodnie z tradycją Fundacja OdMrozić Serca wspiera Dom Dziecka w Kaliszu oraz w Liskowie. 27 listopada rusza akcja pomagania, którą może wesprzeć każdy z nas – zarówno poprzez przekazania darów jak i wpłacenie cegiełki na konto fundacji. W tym roku fundacja przygotowała ważną inwestycję dla placówki w Liskowie a także zaplanowała spotkanie z gwiazdą sportów walki.

Zbliżające się święta i ten szczególny klimat sprawiają, że chętniej otwieramy serca, dzielimy się z innymi i wspieramy tych, którzy potrzebują bliskości ale też podstawowych środków do życia. To dobry moment by włączyć się w akcję pomagania choćby przez najdrobniejszy gest, przekazanie ubrania, jedzenia czy środków czystości. Już 27 listopada Fundacja OdMrozić Serca rusza z coroczną akcją Świąteczna paczka dla dzieci z domów dziecka w Kaliszu oraz w Liskowie. Rzeczy i środki finansowe przekazywane przez darczyńców trafiają do tych placówek.

Co można przekazać?

-Artykuły spożywcze, chemiczne, zabawki, nie koniecznie maskotki, wszystkie rzeczy niezbędne do użytku codziennego, czyli artykuły chemiczne, pasmanteria, środki BHP, ubrania, pościele, ręczniki – mówi Robert Mróz, prezes Fundacji Odmrozić Serca.

Gdzie przekazać?

Dary można dostarczyć osobiście do siedziby fundacji: Poznańska 12C, 62-811 Kościelna Wieś lub uzgodnić ich odbiór telefonicznie 600 668 117.

Można przekazać także środki finansowe na konto Fundacji: PKO Bank Polski nr rachunku 87 1020 2212 0000 5202 0431 8457 Fundacja OdMrozić Serca. W tytule wpisując ,,Świąteczna paczka 2023”.

Zbiórka darów potrwa do 20 grudnia!

W tym roku Fundacja Odmrozić Serca wraz z Fundacją Castorama wyremontują łazienkę w Domu Dziecka w Liskowie!

Dzięki przy współpracy z Castorama Kalisz udało się pozyskać kwotę ponad 21 tys. zł na tę inwestycję od Fundacji Castorama. Projekt łazienki rusza w tym tygodniu. Na miejsce pojedzie ekipa budowlana, wolontariusze pracownicy Castorama Kalisz , która rozbierze starą łazienkę i przygotuje pomieszczenie pod instalację elektryczną oraz hydrauliczną. Następnie przygotowane zostaną ściany do położenia płytek i zamontowania armatury łazienkowej. Postaramy się by przed świętami łazienka została skończona

Do domów dziecka zawita 17 grudnia gość specjalny Iwona Guzowska – polska pięściarka i kickbokserka, mistrzyni świata, Europy i Polski, oraz Mariusz Ziętek – trener sekcji boksu i Kick-boxingu Ziętek Team który również osiągnął wiele tytułów w boksie i kickboxingu na ringu amatorskim i zawodowym.

– Pani Iwona pojawi się w roli mentora i będzie chciała porozmawiać z wychowankami domu dziecka na temat przyszłości, szukania sposobu na życie. Będzie chciała dać dzieciom motywację do życia – mówi trener Mariusz Ziętek.

Przez swoją wieloletnią karierę osiągnął wiele tytułów. Będzie okazja posłuchać również o jego drodze i ciężkiej pracy w osiągnięciu sukcesu w sporcie.

Źródło: Facebook/OdMrozić Serca

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze