Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Dom Dziecka w Kaliszu zbiera pieniądze na remont świetlicy – każdy może pomóc!

Ruszył projekt, którego celem jest przekształcenie świetlicy Domu Dziecka nr 2 w Kaliszu w miejsce pełne kolorów, radości i bezpieczeństwa dla najmłodszych podopiecznych. Kwota, która potrzebna jest do wyremontowania świetlicy to 60 tys. złotych.

Inicjatorzy zbiórki chcieliby przekształcić świetlicę w miejsce, gdzie każde dziecko będzie czuło się jak w „krainie cudów”. Planowany jest zakup kolorowych mebli, inspirujących dekoracji oraz miejsc do odpoczynku i zabawy.

„Planujemy stworzyć przestrzeń, która zachęci dzieci do odkrywania świata poprzez edukację, zabawę i rozwijanie pasji. Nowoczesne i funkcjonalne meble, kolorowe ściany, miejsca do wspólnego spędzania czasu, zabawy oraz relaksu – to wszystko ma sprawić, że świetlica stanie się miejscem, gdzie dzieci będą czuły się jak w domu.

Poprzez zbiórkę chcemy pozyskać fundusze na zakup niezbędnych materiałów, mebli oraz wykończenie przestrzeni zgodnie z projektową wizją Pani Kamili. Każdy zebrany grosz przyczyni się do spełnienia dziecięcych marzeń o miejscu, które stanie się dla nich drugim domem.” – tłumaczą organizatorzy zbiórki.

Do zespołu dołączyli już m.in. studenci oraz wykładowcy kierunku Budownictwa i Elektrotechniki Uniwersytetu Kaliskiego. Wsparcia udzieliła również Kamila Snela ze Studio „Wnętrza dla dzieci”, która stworzyła niezwykły projekt tego miejsca. Do zbiórki można dołączyć poprzez link poniżej – każda wpłata to krok w stronę spełnienia marzenia dzieci.

Wpłaty można dokonywać przez stronę: https://naukazkultura.pl/dom-dziecka/

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze