Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Domina Przegina” na Scenie Studio w Centrum Kultury i Sztuki

Dominika Radwan z projektem „Domina Przegina” wystąpi na Scenie Studio Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu w piątek, 15 marca. Koncert wpisuje się w obchody tegorocznego Dnia Kobiet.

„Domina Przegina” to autorska koncepcja Dominiki Radwan, balansująca nieustannie między recitalem a monodramem. – Zderzenie autorskich tekstów z tekstami klasyków poezji tworzą mieszankę wybuchową – zapowiadają koncert organizatorzy. – Co wybucha w Dominie? To, co zapewne w 20 milionach kobiet, które codziennie odkrywają siebie. Niektóre o tym myślą, niektóre mają odwagę o tym mówić, a ona o tym śpiewa. Dominie na scenie akompaniuje na gitarze Adam Bator, na instrumentach perkusyjnych Bartłomiej Hudziec.

Dominika Radwan wystąpi na Scenie Studio Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu w piątek, 15 marca, o godzinie 19.00. Bilety w cenie 30 złotych można kupić w kasie przy Łaziennej 6.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze