Domowe spotkanie KKS-u z udziałem publiczności

Najbliższe spotkanie KKS-u Kalisz, zaplanowane na środę 19 maja, już z udziałem publiczności na trybunach. Po długiej przerwie, kibice na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej będą mogli zobaczyć starcie z liderem eWinner 2. ligi, Górnikiem Polkowice. Sprzedaż biletów na tę rywalizację ruszy jeszcze w tym tygodniu.

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, na spotkanie z Górnikiem Polkowice udostępnione zostanie 1200 miejsc, rozlokowanych z zachowaniem dystansu społecznego. Każdy z kibiców zobowiązany będzie do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Podczas wejścia i wyjścia przez bramy, kibice zobowiązani są do dezynfekcji rąk. Wszystkie osoby wchodzące na stadion i poruszające się po kompleksie, zobowiązane są do noszenia maseczek. Należy zachować bezpieczną odległość (min. 1,5 metra) oraz zajmować miejsce wskazane na wejściówce (co czwarte krzesełko na widowni, w rzędach naprzemiennie). Podczas wydarzenia, występuje całkowity zakaz grupowania się.

Bilety na spotkanie dostępne będą w wariantach:
– normalny 15 zł,
– ulgowy 8 zł,
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona online oraz stacjonarnie. W trakcie meczu będzie otwarty klubowy sklep, wyposażony w niebiesko-biało-zielone gadżety, a także bistro.


Źródło: KKS Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter